Dzisiaj jest: Wtorek
Zodiak: Ryba

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej PDF Drukuj

Oto ich składy:

• Speed team (Kamil Gawlak, Kinga Gawlak, Maks Budai, Maria Norek, Filip Safader, Aurelia Babik),
  • Matura 100% (Kamil Rudziński, Adrian Berdowski, Mateusz Szydełko, Wiktoria Bednarska, Natalia Konar, Natalia Muzyka),
  • Kasprzyki (Kornel Grzesiak, Jan Kwolik, Krystian Małkowski, Julita Pawlina, Milena Zdrojek, Emilia Kuźniacka),
  • Kancelarzyki (Kacper Kancelarz, Piotr Behan, Michał Głuchowski, Patrycja Sawicka, Katarzyna Krzyżanowska, Natalia Chandrała)
  • Wygrywy (Maja Jakubowicz, Julia Szczotka, Wiktoria Żak, Łukasz Majchrzak, Adrian Trybus, Adam Chodakowski)
  • Glonojady (Wiktoria Mlostek, Monika Materna, Daniel Duszatyński, Krzysztof Krugły, Karol Iwanicki)
  • Wieśniaki (Kacper Zabłocki, Mateusz Wierzbicki, Jakub Pres, Kaja Juszczak, Natalia Hupało, Nikola Nawieśniak).

Turniej przygotowała oraz sędziowała Pani Agata Hryciuk z pomocą Pana Jacka Pomorskiego. Emocji nie brakowało. Rozgrywki odbyły się systemem brazylijskim. W sumie rozegrano 10 meczów, w wyniku których III miejsce zajęła drużyna Speed Team, II miejsce Kasprzyki, a Mistrzem LO w piłce siatkowej została drużyna Matura 100%!!! Gratulujemy !!!