Dzisiaj jest: Czwartek
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Dwa medale w futsalu PDF Drukuj

Bardzo dobrze wypadli nasi reprezentanci w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w halowej piłce nożnej. W eliminacjach rejonowych pokonali reprezentację ZSR w Bożkowie 9:1 i ZSP Nowa Ruda 5:1, a następnie w finale powiatowym zremisowali z LO Lądek Zdrój 3:3 i pokonali „Chrobrego” Kłodzko 3:2, awansując do ścisłego finału. W meczu tym spotkali się ponownie z ZSP Nowa Ruda i kolejny raz zwyciężyli z lokalnym rywalem również 5:1, zdobywając złote medale i awans do rozgrywek strefowych w Wałbrzychu. Finał strefy, który odbył się na hali wałbrzyskiego OSiR-u zgromadził sześć zwycięskich zespołów z eliminacji powiatowych. W pierwszym meczu grupowym ponieśliśmy jedną z dwóch porażek z gospodarzami turnieju przegrywając z III LO Wałbrzych 0:2. Następne spotkanie z ZSP nr 2 w Ząbkowicach Śl. Po dramatycznej końcówce zakończyło się naszym sukcesem 3:2. Równie dramatyczny przebieg miał mecz półfinałowy z drugim gospodarzem rozgrywek IV LO Wałbrzych. Niewykorzystane sytuacje na zdobycie bramek zemściły się porażką 0:2 i na osłodę walka o 3 miejsce. Finał B o brązowy medal strefy wałbrzyskiej zagraliśmy bardzo zdecydowanie i pokonaliśmy ZS nr 3 w Dzierżoniowie 4:2. Podopieczni pana Krzysztofa Zdrzałki wystąpili w całych rozgrywkach w składzie: Marcin Klemanów – bramkarz, Filip Chorzewski – kapitan zespołu, Adrian Leśniarek, Mateusz Wilczek, Mateusz Czechowicz, Michał Grzesiak, Dawid Ziental, Teodor Luks, Klaudiusz Kowalczyk, Michał Fiszer, Marcin Szydełko.

Dwa pierwsze zespoły III i IV LO Wałbrzych awansowały do finału dolnośląskiego.