Dzisiaj jest: Sobota
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Debiut Alicji Matuły w Mistrzostwach Europy CX PDF Drukuj

W sobotę 5 listopada nasza Alicja zadebiutowała w Mistrzostwach Europy CX w belgijskim Namur!! Miała okazję ścigać się z najmocniejszą stawką z całej Europy! Alicję  ustawiono w ostatnim rzędzie, jednak szybko zaczęła przebijać się do przodu  Przez 2 pierwsze rundy zyskiwała coraz lepsze lokaty, przez całe trzecie okrążenie jechała na 17 miejscu, a na ostatnim niestety straciła 4 pozycje. Wyścig ukończyła na 21 miejscu. Niewyobrażalny wysiłek włożony w ten wyścig powoduje, że cała szkoła jest z Ciebie Alicjo bardzo dumna!!
Jesteśmy pewni, że ten udział w Mistrzostwach Europy to dopiero początek Twoich Wielkich Startów!