Dzisiaj jest: Czwartek
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Odsłon : 2851974

Wygrywamy Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich w Piłce Siatkowej Dziewcząt! PDF Drukuj

W dniu 15 grudnia na hali sportowej CTS Nowa Ruda - Słupiec odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich Dziewcząt w piłce siatkowej. W Turnieju wystartowało 8 zespołów. Z bardzo dobrej strony pokazał się nasz zespół wygrywając swoją grupę i wychodząc z pierwszego miejsca. Rewelacyjny finał zanotowały nasze dziewczyny pokonując ekipę I LO Kłodzko. Po emocjonujących i czasami  kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych nasze wszystkie obecne dziewczyny w składzie: Emilia Gaik, Natalia Czerwińska, Martyna Horodecka, Karolina Cergier, Maja Myga, Julia Szydełko, Ines Szydełko, Amelia Drucia, Patrycja Stygar, Karolina Białek, Joanna Norek, Wiktoria Borkowska, Kornelia Kowaliczek ,Nadia Tumiło stanęły na wysokości zadania i zdobywając I miejsce, awansowały do strefy wałbrzyskiej, która odbędzie się 24 stycznia w Świdnicy. Gratulujemy!