29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY PDF Drukuj

W dniu 4 stycznia 2023 roku w szkolnej świetlicy odbył się turniej szachowy. W rozgrywkach uczestniczyło osiemnastu uczniów. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy gdzie partie rozgrywane  były  systemem  „każdy z każdym”. Do finału awansowali zwycięzcy grup. Turniej rozgrywany był w sportowej atmosferze, wiele partii było bardzo wyrównanych, a o wygranej niejednokrotnie decydował kończący się czas przeznaczony na rozegranie pojedynku. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi  upominkami w  postaci słodyczy.

Klasyfikacja końcowa turnieju: I miejsce – Mateusz Noga; II miejsce – Julia Szydełko; III miejsce – Bartosz Złotnik; IV miejsce – Wiktor Poręba; V miejsce – Antoni Gorący