Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Dwa medale siatkarek PDF Drukuj

Po raz kolejny nasze dziewczęta wywalczyły "złoto" w finałach powiatowych wygrywając eliminacje rejonowe z ZSP Nowa Ruda 2:0, a następnie w półfinale pokonały ZSOiZ Kudowa Zdrój 2:0 i wygrały rywalizację finałową z KSP Kłodzko również 2:0.
   Nieco gorzej wypadły w tym roku szkolnym w eliminacjach strefowych, gdzie odniosły dwa zwycięstwa z I LO Dzierżoniów 2:0 i II LO Wałbrzych 2:0 i poniosły dwie porażki z III LO Ząbkowice 1:2 i w finale z III LO Świdnica 0:2.
   W ostatecznym rozrachunku uplasowały się na trzeciej pozycji sięgając po brązowy medal na szczeblu strefy wałbrzykiej. W rozgrywkach podopieczne pana Krzysztofa Zdrzałki wystąpiły w składzie: Karolina Radgowska, Aleksandra Cygan, Małgorzata Zdrzałka, Natalia Dobrzeniecka, Jagoda Szliwińska, Kamila Auguścińska, Paulina Sabieraj i Ewa Babiak.
   Mistrzem strefy zostało III LO Świdnica, które w finale Dolnośląskiej Licealiady wywalczyło srebrny medal.