19 Kwietnia 2024
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Udział w kweście zorganizowanej przez Towarzystwo Pomocy Św. Brata Alberta PDF Drukuj

W dniu 1 listopada 2013 roku wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie już po raz drugi wzięli udział w kweście zorganizowanej przez Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta - Koło Kłodzkie. Zbiórka pieniędzy pod hasłem „Bliźniemu swemu” przeprowadzona została przy cmentarzu w Nowej Rudzie - Słupcu i miała na celu pomoc najuboższym i bezdomnym z terenów naszej gminy. W akcji wzięli udział m. in.  Kornelia Kobiela, Paweł Kowalczyk i Krystian Sztelmach wspierani przez dwoje wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Kwesta przebiegła pomyślnie, a zebrane środki wspomogą najbardziej potrzebujących.
    Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy! SKW.