Wolontariusze na XVI Spartakiadzie PDF Drukuj
W tym roku w pomoc w zorganizowaniu imprezy w Centrum Turystyczno- Sportowym w Nowej Rudzie włączyli się także uczniowie z naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza (Anita i Natalia Kosińskie, Angelica Ciachera, Ewa Winnicka, Weronika Wełyczko, Dominika Bigos, Patrycja Rapacz i Grzegorz Sawica) . Sportowcy pod opieką wolontariuszy przemaszerowali przed trybunami i tradycyjnie zapalili znicz, rozpoczynając zawody. Następnych kilka godzin upłynęło na sportowych zmaganiach i zabawach.W trakcie imprezy nasi uczniowie zajmowali się opieką nad drużynami oraz koordynowaniem zadań.  Zdobyli także cenne doświadczenie, które z pewnością pomoże im podczas przyszłorocznej olimpiady.
 
 
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.