KONKURS „Rozpoznaj swojego nauczyciela” PDF Drukuj

W piątek, w związku z Dniem Edukacji Narodowej, odbył się konkurs fotograficzny, podczas którego należało rozpoznać nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród uczniów, ale też pracowników szkoły i samych nauczycieli, którzy również oglądali fotografie swoich kolegów próbując zgadnąć kogo przedstawiają . Jednak udział w konkursie mogli wziąć jedynie uczniowie naszej szkoły. Mimo że zadanie wydawało się dość karkołomne, to z przyjemnością informujemy, że aż 31 uczniów rozpoznało prawidłowo wszystkich nauczycieli. Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę podczas konkursu, a nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii!

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.