Piknik z Pupilem 2018 PDF Drukuj

Byli to uczniowie kl. 1a: Patryk Litwin, Marlena Kamieniarz, Julia Kuczyńska, Wiktoria Szponder, Rozalia Kozakowska oraz uczeń klasy 3b Karol Iwanicki. Zajmowali się sprzedażą tostów, malowaniem twarzy, plecieniem warkoczyków oraz innymi animacjami z najmłodszymi uczestnikami festynu. Dzisiejszy dzień upłynął w bardzo miłym towarzystwie i świetnej atmosferze. Z racji nowego roku szkolnego chcielibyśmy serdecznie zaprosić nowych uczniów klas pierwszych do wstąpienia w szeregi Szkolnego Klubu Wolontariusza. Ta formacja jest bardzo ważna dla społeczności szkolnej i całego społeczeństwa dlatego że, uczymy się pomagać drugiemu człowiekowi, świetnie się przy tym bawiąc. Serdecznie zapraszamy.

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.