19 Kwietnia 2024
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Rekord czytania w jednym momencie w LO PDF Drukuj

W piątek (10 czerwca) nasz szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam!”, której celem było pokazanie wszystkim, że polska młodzież jednak czyta książki. Tego dnia uczniowie przynieśli wykonane przez siebie plakaty reklamujące biblioteki lub czytanie oraz wzięli udział w pikniku czytelniczym. Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęło się czytanie książek. Wzięło w nim udział 124 osoby. Dodatkowo każda klasa wzięła udział w zabawie, która polegała na ustawieniu wieży z książek, które miały być tego dnia czytane. Wygrała klasa 1 „a”, która ułożyła ponad 1,65 m. Natomiast nagrodę za najlepszy plakat otrzymała klasa 2 „c”.