25 Października 2024
Teodozjusz, Wilhelmina

Zodiak: Skorpion

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH PDF Drukuj

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów  do podzielenia się zdjęciem swojej domowej biblioteczki. Zdjęcia możecie wykonać w stylu artystycznym, reporterskim lub dowolnie zaaranżować plan. Możecie zrobić zdjęcia kilku waszych książek lub nawet całej szafy. Mogą to być książki własne lub te, które aktualnie macie wypożyczone z biblioteki. Wszystkich, którzy zechcą pochwalić się swoimi książkami proszę o wysyłanie zdjęć na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin oddawania prac: do 11 października 2024 r.

Przesłane prace zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym.

Więcej wiadomości w bibliotece