Sukcesy "kopaczy" PDF Drukuj

    Młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie uczestniczyła w LICEALIADZIE MŁODZIEŻY, w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców, która odbywała się w dniach od 20-21.12.2017r. W zawodach  łącznie wystartowało 12 drużyn szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego .Rozegrano 21 meczów systemem mieszanym. Zawody rozgrywano na halach sportowych w Kłodzku (dziewczęta) i w Słupcu  (chłopcy). Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Ekielska, Weronika Kmita, Anna Staniszewska, Izabella Szymańska i Aleksandra Oleksińska zajęły III miejsce. Panowie również uplasowali się na III miejscu. Drużynę męską reprezentowali: Krzysztof Białek,  Krystian  Bolek, Konrad Borek, Kornel Grzesiak, Kacper Kancelarz,  Jan Kwolik, Krystian Małkowski ,Filip Safader, Kamil Wojtoszek.

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.