Samorząd szkolny
Dzień Dawcy Szpiku Kostnego PDF Drukuj

29 listopada w naszej szkole pani Agata Hryciuk wraz z wolontariuszkami z kl. 1a i przewodniczaca szkoły przygotowała Dzień Dawcy Szpiku kostnego. Każdy, kto ukończył 18 rok życia i przeszedł pozytywnie rejestrację, został potencjalnym dawcą szpiku. Osoby ktore zostana zarejestrowane w bazie, beda mogły do 60 roku życia ratować życie ludzi na całym Świecie !!! Dziekujemy Wam za tak piękny gest !!! Kto nie mógł do nas trafić, a chce dołaczyć do grona dawców, zawsze może to zrobić poprzez strone www.dkms.pl.

Andrzejkowe wróżby PDF Drukuj

30 listopada w szkolnym holu nasze Wiedźmy wróżyły co spotka uczniów w przyszłości... Mroczna aura, świece, i karty wprawiły nas w andrzejkowy nastrój :)

Święto Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj

16 października w poniedziałek w sali gimnastycznej odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. W części oficjalnej w obecności sztandaru szkoły dyrektor, a potem uczniowie złożyli życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Każdy nauczyciel otrzymał piękną różę, po czym nastąpiło wyprowadzenie sztandaru. Kolejnym punktem programu uroczystości była część artystyczna, w której zaprezentowali się uczniowie z różnych klas w popisach wokalnych, tanecznych i instrumentalnych. Przeważali jednak przedstawiciele klas pierwszych, dla których była to pierwsza okazja, by wystąpić przed szkolną społecznością. Następnie pani Renata Sinicka, opiekun Samorządu Uczniowskiego, pożegnała ustępujący skład samorządu i powitała nowy.  W wyniku wyborów nową przewodniczącą samorządu została Weronika Rotman. Na koniec apelu dyrektor Robert Zynkowski podziękował polonistkom za przygotowanie imprezy.

Kiermasz Bożonarodzeniowy PDF Drukuj

MIKOŁAJKOVE LOVE PDF Drukuj

Czy w naszym liceum są grzeczni uczniowie i nauczyciele? Oczywiście, inaczej nie odwiedziłby nas św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami! Dnia 6 grudnia Samorząd Uczniowski w postaci Mikołaja, reniferów i śnieżynek rozdawał na długiej przerwie cukierki. Następnie każda klasa (jeśli zaśpiewała piosenkę lub powiedziała wiersz) dostała dodatkowe cukierki! Święta coraz bliżej !!!