ZŁOTE DZIEWCZYNY Z LO!!! PDF Drukuj

       Zawody rozegrano w dwóch grupach "każdy z każdym", a następnie finały, łącznie 12 meczów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Aurelia Babik, Marysia Norek, Kinga Gawlak, Milena Zdrojek, Julita Pawlina, Wiktoria Bednarska, Natalia Muzyka, Natalia Konar. Dziewczyny z noworudzkiego LO okazały się bezkonkurencyjne !!! Zdobyły Mistrzostwo Powiatu, a tym samym zapewniły sobie awans do strefy wałbrzyskiej, gdzie półfinały rozegrają już w przyszłym tygodniu. Życzymy im POWODZENIA !!!

TABELA KOŃCOWA

1.                 LO NOWA RUDA       /awans do strefy/

2.                 ZSP1 KŁODZKO

3.                 NST NOWA RUDA

4.                 ZSO KŁODZKO

5.                 KSP KŁODZKO

6.                 ZSO BYSTRZYCA KŁ.

7.                 LO LĄDEK ZDRÓJ

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.