25 Października 2024
Teodozjusz, Wilhelmina

Zodiak: Skorpion

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 PDF Drukuj

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wydarzenie rozpoczęła przewodnicząca szkoły Maja Grzebień, a następnie głos zabrał dyrektor pan Robert Zynkowski. Po przemówieniu wychowawcy klas wraz z dyrektorem rozdali dyplomy dla najlepszych uczniów w szkole. Podziękowania trafiły również dla osób, które działały w wolontariacie szkolnym, występowały podczas uroczystości szkolnych, z sukcesem na podium reprezentowały liceum w zawodach sportowych, działały na rzecz szkoły. Dziękujemy Wam za to z całego serca. Po uroczystym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas w celu odbioru świadectw oraz pożegnania z klasą na okres wakacji.