Dzisiaj jest: Sobota
Florian, Grzegorz, January, Michał,
Monika, Paulin, Strzeżywoj

Potrzebna krew dla 16-letniego Andrzeja! PDF Drukuj

Andrzej jest uczniem klasy pierwszej technikum informatycznego w NST. W miniony piątek został potrącony przez pociąg. Obecnie przebywa w szpitalu w Polanicy Zdroju gdzie w piątek 10.10.2014 czeka go ciężka operacja. W czwartek 23 października od godziny 9 w Noworudzkiej Szkole Technicznej organizowana będzie zbiórka krwi dla naszego kolegi! Każdy z nas może pomóc! Można oddawać każdą grupę krwi z informacją, że jest to krew dla Andrzeja Rybki! Do tego czasu krew można również oddawać w najbliższym punkcie krwiodawstwa (Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kłodzku, ul.Szpitalna 1) lub punktach do których przyjeżdża ekipa wyjazdowa.

Kalendarz ekip wyjazdowych: http://www.rckik.walbrzych.pl/site/

Uwaga! Jeśli ktoś ma inną grupę krwi to jednostki zostaną tak wymienione, że Andrzej dostanie swoją grupę. Nie ważne jaką ma się grupę, w takich przypadkach zawsze wymieniana jest na właściwą.