29 Lipca 2024
Urban

Zodiak: Lew

WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniach 13 i 14 czerwca uczniowie noworudzkiego ogólniaka pod opieką p. Agaty Hryciuk, ks. Michała Pietraszka (organizator) oraz ks. Krzysztofa Myszogląda wybrali się na wycieczkę do Krakowa i Energylandii. Pierwszy dzień poświęcili na zwiedzanie miasta, zobaczyli m.in Wawel, Sukiennice oraz Smoka Wawelskiego oraz odwiedzili katedry i kościoły. Ksiądz Michał bardzo ciekawie opowiadał wszystkim historie  tych miejsc. Następnego dnia nasi licealiści pojechali do Energylandii, gdzie spędzili cały dzień korzystając z atrakcji parku przy pięknej słonecznej pogodzie. Emocji było ogromnie dużo, ale radość towarzyszyła nawet w najstraszniejszych momentach zjazdowych :) po dniu pełnym wrażeń uczniowie wrócili w godzinach wieczornych do domu.