29 Lipca 2024
Urban

Zodiak: Lew

KADRA NAUCZYCIELSKA NA ERASMUS+
        W dniach 21-25 marca 2022r. nasz dyrektor pan Robert Zynkowski udał się wraz z panią Lucyną Stramą oraz Agatą Hryciuk do Włoch do miejscowości Martina Franca, aby uczestniczyć w programie Erasmus+. Wyjazd miał na celu poznanie systemu edukacji w tamtejszym liceum "Liceo Statale Tito Livio". Nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w prowadzonych lekcjach z różnych przedmiotów, a także poznać zasady panujące w szkole, które często odbiegały od naszych przez co mocno nas zaskakiwały. W wyniku rozmów z dyrektorem, nauczycielami oraz uczniami, została zainicjowana wstępna chęć współpracy, tak aby w przyszłości organizować wymiany młodzieży pomiędzy szkołami.