Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Mistrzostwa Niepodległej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu. PDF Drukuj

W dniach 5-6 listopada 2022r. w Złotoryi odbywały się Mistrzostwa Niepodległej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu. Uczeń klasy 4c Przemysław Dyjak wziął udział w obydwóch turniejach poprawiając swoje rekordy życiowe, a wynik w martwym ciągu pozwolił mu zająć 3 miejsce w kategorii Junior 17-19 jako 17-latek.

Przemek zakończył zawody z wynikami 125kg w wyciskaniu oraz 217,5kg w martwym ciągu

Warto dodać, że w ostatnim czasie Przemek dostał się również do elitarnej grupy CKB TOP TEAM POLSKA jako najmłodszy mężczyzna z całego kraju z wynikami:

SSST - 211 powtórzeń/10min/24kg

Military Press - 46,8kg

TGU - 56,1kg

Pistol squat - 49,3kg

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Rafał Mysior Art oraz archiwum prywatne Przemka Dyjaka