Wybory do samorządu szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj

Już tego samego dnia poznaliśmy wyniki, a we wtorek, 30 września odbyło się pierwsze spotkanie nowego SU. Spośród 6 osób, które zdobyły największą ilość głosów "rozłożyły" się funkcje oraz zakres obowiązków. Przewodniczącym Szkoły został  Paweł Janek (kl. II "d"), zastępcą- Aurelia Grenda (kl. I "d"), skarbnikiem- Cyprian Wielichowski (kl. II "c"), sekretarzem- Zuzanna Tyszka (kl. II "a"). Sprawami organizacyjnymi zajmą się Grzegorz Sawica (kl. II "d") oraz Mikołaj Cyga (kl. II "b"), którzy zajęli swoje miejsca w zarządzie. Wybieraliśmy również członków do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Mandaty radnych otrzymali- Aurelia Grenda, Zuzanna Tyszka i Mateusz Walczak. Nie można oczywiście zapomnieć o nowo wybranym Rzeczniku Praw Ucznia, którym został pan mgr Zbigniew Dudek. Opiekunem Samorządu jest pani mgr Agata Hryciuk. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wybranie naszej 6-stki. Obiecujemy Wam, że powierzona nam przez Was władza będzie odpowiednio wykorzystana i nigdy Was nie zawiedziemy.

 

 Rada samorządu uczniowskiego LO w Nowej Rudzie:

1. Paweł Janek                        kl. II d – 94 głosów

2. Aurelia Grenda                     kl. I d  –  85 głosów

3. Cyprian Wielichowski             kl. II c –  58 głosów

Pozostali członkowie samorządu uczniowskiego:

4. Zuzanna Tyszka    kl. II a – 43 głosy

5. Grzegorz Sawica   kl. II d – 41 głosów

6. Mikołaj Cyga        kl. II b – 38 głosów

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej  w roku szkolnym 2014/2015 

1. Aurelia Grenda         kl. I d  – 176

2. Zuzanna Tyszka       kl. II a – 125

3. Mateusz Walczak      kl. I d   – 98

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.