I sesja IX kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nowej Rudzie PDF Drukuj

Po przywitaniu gości nastąpiło przedstawienie nowego opiekuna MRM pana Konrada Kałwaka, a następnie ślubowanie radnych. W kolejnym kroku pan Behan stwierdził prawomocność obrad. Radni wybrali skład Komisji Skrutacyjnej. Poprzez tajne głosowanie zostało wybrane Prezydium i Komisja Rewizyjna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nowej Rudzie. W skład Prezydium wchodzą : Przewodnicząca Zuzanna Tyszka, Wiceprzewodnicząca  Aurelia  Grenda, Wiceprzewodniczący Mateusz Walczak, Sekretarz Marcelina Pis i Skarbnik Laura Ważna. Miejmy nadzieję, że kadencja przyniesie wiele dobrego dla młodzieży w naszym mieście. Czekamy na wasze postulaty i postaramy się Was godnie reprezentować. 

Zuzanna Tyszka

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.