29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Święto Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj

16 października w poniedziałek w sali gimnastycznej odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. W części oficjalnej w obecności sztandaru szkoły dyrektor, a potem uczniowie złożyli życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Każdy nauczyciel otrzymał piękną różę, po czym nastąpiło wyprowadzenie sztandaru. Kolejnym punktem programu uroczystości była część artystyczna, w której zaprezentowali się uczniowie z różnych klas w popisach wokalnych, tanecznych i instrumentalnych. Przeważali jednak przedstawiciele klas pierwszych, dla których była to pierwsza okazja, by wystąpić przed szkolną społecznością. Następnie pani Renata Sinicka, opiekun Samorządu Uczniowskiego, pożegnała ustępujący skład samorządu i powitała nowy.  W wyniku wyborów nową przewodniczącą samorządu została Weronika Rotman. Na koniec apelu dyrektor Robert Zynkowski podziękował polonistkom za przygotowanie imprezy.