PDF Drukuj

Wykaz nauczycieli zatrudnionych w Liceum Ogólnokształcącym w latach 1945 - 2010

  1. Abramowicz Apolinary
  2. Abramowicz Krystyna
  3. Ajdukiewicz Bogusława Maria
  4. Ambroziak Halina
  5. Augustynowska Marta
  6. Babirecka Maria
  7. Bałon Krystyna
  8. Banaś Kazimierz
  9. Bandel Bolesław
  10. Bandurska Lucyna
  11. Bąk Małgorzata
  12. Behan Andrzej
  13. ks. Białowąs Michał
  14. Blacha Jolanta
  15. Bojczuk (Grzeszyk) Bożena
  16. Bojczuk Witold
  17. Borkowska Józefa
  18. Bracławski Ryszard
  19. Brudzińska Krystyna
  20. Buchman Helena
  21. Burzyński Stanisław
  22. ks. Cwynar Waldemar
  23. Cyman Renata
  24. Czechowicz Józef
  25. ks Czchowski Marcin
  26. ks. Czechowski Jacek
  27. Czerniak Krystyna
  28. Czerniak Zygmunt
  29. Czerw Zdzisław
  30. Drewniak Edmund
  31. Dubiniec Agnieszka
  32. Duczyński Waldemar
  33. Dudek Zbigniew
  34. Fal Marian
  35. Florczak Barbara
  36. Folaron Stefan
  37. Fonfara Wiesława
  38. Fonfara Zbigniew
  39. Frąckiewicz - Czerw Alicja
  40. Gałczyński Rafał
  41. Gąsior Brygida
  42. Gil Małgorzata
  43. Gil Mirosław
  44. Gil Paweł
  45. Głowiak Stanisław
  46. Gniadek Jan
  47. ks. Gorczyca Janusz
  48. Górska Krystyna
  49. Grenda Mirosław
  50. Grydyk Stanisław
  51. Hajzler Danuta
  52. Harasimowicz Jerzy
  53. Hryciuk (Pietruszewska) Agata
  54. Hornak Barbara
  55. Huzar Magdalena
  56. Janiga Stanisław
  57. Jankowska Dorota
  58. Jasińska - Dzyga Teresa
  59. ks. Jasiński Jacek
  60. ks. Jemioła Feliks
  61. ks. Karczewski Jan
  62. Karwowska Sylwia
  63. Kałwak Konrad
  64. Kiertucka (Milan) Joanna
  65. Kolaczek Rudolf
  66. Kolaczek Urszula
  67. ks. Komander Piotr
  68. Komar Irena
  69. Komarowska Tamara
  70. Kamińska - Kordowska Krystyna
  71. ks. Koprowski Daniel
  72. Kosmala Barbara
  73. Kosmala Jakub
  74. Kowalska (Ważna) Renata
  75. Kowalski Wiesław
  76. Krakowska Monika
  77. Krawczuk Barbara
  78. Krawczuk Michał
  79. Kruk Daniel
  80. Krzyżanowska Teresa
  81. Krzyżanowski Bolesław
  82. Krzyżanowski Stanisław
  83. Kucia Halina
  84. ks. Kulik Stanisław
  85. Kunikiewicz Urszula
  86. Kuśmierz Janusz
  87. Lawenda Grażyna
  88. Lenart Jolanta
  89. Leszko Radosław
  90. Lewicka Danuta
  91. Lisiewicz Józef
  92. Ludwin Marzena
  93. Łacinnik Aleksandra
  94. Łapka Jerzy
  95. Łukasik Stanisław
  96. Łuków Małgorzata
  97. Mackiewicz Antoni
  98. Majewska Magdalena
  99. Malik Kamila
  100. Malinowska Teresa
  101. Małyszko Romuald
  102. Marcinkowska - Bazała Krystyna
  103. Marczyk Michalina
  104. Michałowska Krystyna
  105. Miciun Krystyna
  106. ks. Mielczarek Marek
  107. Mróz Czesława
  108. Mróz - Pytel Kazimiera
  109. Narolska Nina
  110. Noga Małgorzata
  111. Nowak Małgorzata
  112. Nowicka Irena
  113. ks. Nuckowski Tomasz
  114. Orchel Edward
  115. Pietrzak Marzanna
  116. Pilarek Elżbieta
  117. Pilichowska Irena
  118. Piórkowska Elżbieta
  119. Pipier Aleksandra
  120. Piwowarski Stanisław
  121. Płowiak Stanisław
  122. Podgórski Jan
  123. Powroźnik Kazimierz
  124. Przybysz Tadeusz
  125. Pulit Michał
  126. Pytel Kazimierz
  127. Rogińska Teresa
  128. Rogowska Irena
  129. Ronowski Leon
  130. Roter Halina
  131. Roter Witold
  132. Rudy Marta
  133. Rudzińska Maria
  134. Ryll Ryszard
  135. Ryś Krystyna
  136. Rzęsikowski Stanisław
  137. Sabat (Jezioro) Bogumiła
  138. Sas (Zynkowska) Izabela
  139. Sikora Violetta
  140. Sinicka Renata
  141. Siwek Patrycja
  142. Siwka Czesława
  143. Skawina Roman
  144. Skiba Teresa
  145. Skiba Wojciech
  146. Skibińska Beata
  147. Skowron Sabina
  148. Skrzypczyk Mariusz
  149. Sobolewska Maria
  150. Solnica Zofia
  151. Sonnak Ryszard
  152. ks. Stala Radosław
  153. Stępień Barbara
  154. Stokłosa Monika
  155. Strama Lucyna
  156. Stryjska Czesława
  157. ks. Studenny Czesław
  158. Sułek Henryk
  159. Sumera Wanda
  160. Syposz Bronisław
  161. Szczepankiewicz Bogusława
  162. Szuba Ewa
  163. Szyper Grzegorz
  164. ks. Śmigielski Piotr
  165. Telus Aneta
  166. Telus Witold
  167. Tondytko Monika
  168. Tumidajewicz Anna
  169. Wieczorkiewicz Janusz
  170. Winiarz Danuta
  171. Wiszniewski Romuald
  172. Włodarczyk Stanisław
  173. Włodarski Zdzisław
  174. Wojtoszek Krystyna
  175. Wojtuń Beata
  176. Woźniak Mirosław
  177. Wójcik Przemysław
  178. Wróbel Danuta
  179. Wróbel - Woch Krystyna
  180. ks. Wróbel Zbigniew
  181. ks. Wróblewski Paweł
  182. Wyka Andrzej
  183. Wyskokińska Halina
  184. Zdrzałka Krzysztof
  185. Zdrzałka Wanda
  186. Zielińska Justyna
  187. ks. Zmysłowski Wojciech
  188. Zynkowski Robert
  189. Żelisko Wiesław
  190. Żuchowicz Anna
  191. Żugaj Edward
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.